SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Yunus Emre Mah. Aziz Mahmut Hüdai Cad. No:199 Meram/KONYA
+90 554 308 96 81

Skip to Content

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma sisteminiz nedir ve ne tür çekimler yapıyorsunuz?

Bizler ekip olarak Düğün, Nişan, Save The Date, Portre, Aile Portre Fotoğraf ve Film çekimleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Çekim tarzı olarak doğal, sade ve minimal çekimler yapmaktayız.

Dış mekan çekimi, save the date çekimlerini ne zamanları yapıyorsunuz?

Yıl boyunca Cumartesi ve Pazar günleri yalnızca tüm gün hikaye çekimleri alıyoruz. Save The Date çekimlerini yalnızca Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri kabul edebilmekteyiz.

Yılda kaç çekim yapıyorsunuz?

1 iş yılı içerisinde 60-100 aralığında çekim almaktayız. Bu düğünlerine katılacağımız ve katıldığımız çiftlerimize ve çekim sonrası işlere daha fazla zaman ayırmak istememizle gelişen bir durumdur. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz çiftlerimize onlara özel hizmet götürdüğümüzün unutulmamasını hatırlatırız.

Aynı gün içerisinde yalnızca 1 çekim kabul etmekteyiz.

Düğün fotoğraf ve kısa film hizmetlerini birlikte mi almamız gerekiyor?

Bizler fotoğraf ve düğün filminin aynı göz ve tarza uygun şekilde olması gerektiğini savunduğumuzdan dolayı bu iki hizmeti birlikte paketlerimizde görebileceğiniz şekilde sunmaktayız. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte artık düğün hikaye kısa filmleri de vazgeçilmez hale gelmiştir.

Düğün günü çekimler nasıl gerçekleşiyor?

Bizler ekip olarak düğün gününüzde “Gelin Çıkarma” süreci ile Gelin evinde başlayıp After Party dahil olacak şekilde tüm gün yanınızda bulunup en güzel anlarınızı sizler için ölümsüzleştiriyoruz. Bu süreçte çiftin başbaşa olan fotoğraf çekimlerini, aile çekimlerini, düğün detaylarını, nikah anlarını , ilk danslarını ve dahasını sizin için fotoğraf ve film olarak kayıt altına alıyoruz.

Editleriniz nasıl oluyor? Tüm fotoğrafları editleniyor mu?

Tüm fotoğraflara edit ( renk, perspektif düzenlemesi ) yapılmaktadır. Hiç bir şekilde fotoğraflara retouch, manüpülasyon gibi işlemler tarzımız gereği yapılmamakta ve talepleri kabul etmemekteyiz. Editler kendi geliştirmiş olduğumuz renk ve tonlara göre yapılmaktadır.

Düğün albümü için fotoğraf seçimlerini kim yapıyor?

Düğün albümünüz için fotoğraf seçimini çiftlerle birlikte yapıyoruz. Çünkü bunca yıl edindiğimiz tasarım tecrübesi ile sayfa düzeni ve tasarım için gerekli uygun fotoğrafları daha iyi analiz edebiliyor ve bunlardan güzel bir albüm hazırlayabiliyoruz.

Düğün günü aktüel çekimi ve jimmy çekimleri konusunda hizmet veriyor musunuz?

Evet, düğün gününüzde fotoğraf ve film adına ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti vermekteyiz.

Düğün günü kız alma sürecini çekiyor musunuz?

Evet, düğün günü hikayemize gelin çıkış anıyla birlikte başlıyoruz.

Düğün günü after parti kısmını çekiyor musunuz?

Maksimum gece saat 00:02’ ye kadar kalabiliyoruz. Sonrasında kalmamızı istediğiniz bir durum olması halinde bizden ayrıca bilgi alabiliyorsunuz.

Düğün günü aile çekimi yapıyor musunuz?

Evet kesinlikle, aile çekimi düğün gününün olmazsa olmazıdır. Ayrıca arkadaşlarınızla da belirlediğimiz bu süreç içersinde çekimlerinizi misafirleriniz gelmeden önce gerçekleştiriyoruz.

Düğün günümüzün rezervasyonu için sizinle en son ne zamana kadar iletişime geçebiliriz?

Bizimle iletişime düğün tarih ve detaylarınız belli olur olmaz geçmenizi tavsiye ederiz. Yıl içersinde belirli sayıda çekim kabul edebildiğimizden dolayı düğün tarihlerimiz hızla dolmakta. Bazı çiftlerimiz 1 yıl öncesinden düğün günlerini rezerve ettirdiklerini hatırlatmak isteriz.

Düğün günü kaç kişilik bir ekiple çekimleri yapıyorsunuz? Ekibinizi nasıl oluşturuyorsunuz?

Düğünün büyüklüğüne ve istenilen hizmetlere göre 2-7 kişilik bir ekip olabiliyoruz. Düğün gününüzde hikaye çeken 1 Fotoğrafçı ve 2 Videocu arkadaşımız sizi tüm gün takip ederek düğün hikayenizi hazırlıyor. Ayrıca masa fotoğraf çekimleri, aktüel ve jimmy hizmetleri için ekibin kalan kısmı görevlendiriliyor.

Kına çekimi yapıyor musunuz?

Kına çekimlerini yalnızca düğününü çekebileceğimiz çiftlere ekstra bir hizmet olarak talep etmeleri halinde sunabilmekteyiz.

Genel teslim süreciniz nedir?

4-8 Hafta arasındadır.

Save The Date çekimleri nedir? Ne için yaptırmalıyız?

Bu çekim tarzını yalnızca hafta içi günlerde yapabilmekteyiz.Save The Date çekimleri bizlerinde çok eğlendiği ve daha çok konsept geliştirebildiğimiz ve birbirinden farklı mekanları en doğru zaman ve ışıkta değerlendirebilmemize olanak kılan ve düğün öncesi gerçekleşen bir fotoğraf çekimidir. Bu çekimde gelinlik-damatlık giyme zorunluluğu yoktur. Birlikte çekim yapacağımız mekana uygun kıyafet tarzına karar verebilmekteyiz. Bu çekimler düğün günü stresinden uzak olduğundan dolayı aynı zamanda sizi düğün günündeki fotoğraf çekimine hazırlayan bir hazırlık çekimidir. Ayrıca düğün öncesi yapılan bu çekimlerde çıkan fotoğraf sonuçlarını düğün günü süslemelerinde yada davetiyelerinizde kullanabilir sosyal medyada düğününüze arkadaşlarınızı bu fotoğraflar aracılığıyla davet edebilirsiniz.

Save The Date çekimlerini nerelerde gerçekleştiriyorsunuz?

Her yıl kendimize özel lokasyonlar belirlemekteyiz. Bu lokasyonlar Konya içi yada çevresi, Türkiye içerisindeki diğer şehirler olabilmektedir. Bizimle anlaşmanızdan sonra size genel bir tavsiye olarak lokasyonlar bildirilmekte ve seçtiğiniz lokasyonlarda çekiminiz gerçekleşmektedir.

Save The Date çekimleri ne kadar sürmekte?

Save The Date çekimlerini gün batımından önceki 2 saat içersinde gerçekleştirmekteyiz.

Ödeme nasıl yapılıyor ? Kredi Kartı geçerli midir?

Ödeme nakit olarak yapılmaktadır. Kredi kartı geçerli değildir. Sözleşme anında ödemenin 3/1 i alınmakta, kalan kısmı çekim  günü veya öncesinde yapılmaktadır.

Sorunuzun cevabını burada bulamıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Open chat
1
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by