SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Yunus Emre Mah. Aziz Mahmut Hüdai Cad. No:199 Meram/KONYA
+90 554 308 96 81

Skip to Content

Referanslar

Poz vermeyi pek sevmeyen bir çift olarak İsmail Bey ile çalıştığımız için çok şanslı olduğumuzu hissediyoruz. Gece boyunca İsmail Bey’in yanı başımızda olduğunun hiç farkında olmadık, belki de bu sebepten fotoğraflarımız çok doğal çıktı. İleride evlenecek olan tüm arkadaşlarımıza gözü kapalı olarak tavsiye ederiz, iyi ki kendisiyle çalışmışız:)

Seda & Murat
Konya

Yaptığı işin kalitesinin, profesyonelliğinin yanında İsmail Bey ile kurduğumuz ilişki de farklıydı. Kendimizi bir anda fotoğrafımızı çekmek isteyen bir dostumuz ile muhabbette bulduk. Asla sıkılmadık, gerilmedik tüm işi büyük bir heyecan ile ona bıraktık. İsmail Bey sizinle tanıştığımız için çok şanslı ve mutluyuz, umuyoruz başka organizasyonlarda tekrar bir araya geleceğiz.

Merve & Tutku
İstanbul

Kapadokya’da gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimimizin istediğimiz gibi geçmesi için elinden gelen gayret, çaba ve destek için İsmail ve ekibine bir kez daha teşekkürler. Ben ve eşim gibi iki kamera düşmanının karşısında sabahın 5’inden başlayarak, sıradanlığa düşmeden orjinal kareleri yakalamak gerçekten büyük bir sabır istiyordu. Desteği için tekrar teşekkürler.

Sevgi & Alp
Nevşehir

Fotoğraf konusunda çok titiz biri olarak 3 ay fotoğrafçı arayışı sonunda bulduk sizi ve şimdi albümlere bakıp ne kadar doğru bir karar vermişiz diyoruz 🙂

Melda & Selçuk
Konya

Güler yüzlü mütevazi ekibi ile muhteşem çekimler. Anlayışlı, işini en iyi yapmaya çalışan bir ekip. Sadelik ve doğallık arayanlar için harika bir seçim 😉

Reyhan & Mehti
Konya

Bizim için baştan sona çok güzel bir çekim oldu. Düğün gününe yaklaşırken telaşımız had safhadaydı. Ancak İsmail Beyin güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla çok eğlenceli bir çekim yaptık. Aynı gün düğün slaytımıza koymamız için bir kolaj yolladı ve misafirlerimiz düğün günü bu özel fotoğraflarımızı da görmüş oldular. Bu süreçte gerçek bir profesyonel gibi davranan ve işinin hakkını veren İsmail Palaz’a yürekten teşekkür ediyoruz.

Hande & Recep
Konya

Çekim günü verilen onlarca pozdan sıkılır mıyız ki diye düşünürken gösterdiğiniz ilgi ve samimiyetinizle her şey çok keyifliydi 😊 Kaliteli ve özgün çekimleriniz için İsmail Bey size ve ekibinize çok teşekkür ederiz🙏

Fatmanur & Cihat
Konya

İsmail Bey ile Eğirdir’de yaptık çekimimizi. Albüme bakarken yüzünüzde tebessüm olmaması imkansız çünkü çok eğlenceli anlar yaşadık. Oldukça doğal ve kaliteli fotoğraflar ve en önemlisi arkadaşça muhabbeti için İsmail Bey’e çok teşekkür ederiz.

Keziban & Yılmaz
Konya

Bu güzel günümüzde bizlere ilgiyle eşlik edip içtenliği, güler yüzü ,anlayışı ve sabrı ile unutulmaz hatıralar yaşamamıza ortak olan sevgili İsmail Palaz’a sonsuz teşekkürler.

Ebru & Ahmet
Konya

Hayatımızın en özel gününü kalıcı kılmak için sade, samimi ve mutlu fotoğraflarımız olmasını hayal etmiştik. İsmail bey ve ekibinin samimiyeti ve beceriksiz hallerimizdeki hoşgörüsü sayesinde çok rahat,çok içimize sinen bir çekim gerçekleştirdik😊 Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz. Fotoğraflarımıza ve albümümüze bayıldık!

BURCU & FİKRET
Konya
Open chat
1
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by