1 – 15 Temmuz 2021 tarihleri arasında Salda Gölü ve Lavanta Bahçelerinde çekimler gerçekleştireceğiz.

Paket fiyatlarımız ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim; 0554 308 96 81

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren doğanın gizli kalmış cenneti Salda Gölü, düğün fotoğrafı çekiminde en çok tercih edilen yerler arasında kendini göstermeye başlamıştır. Türkiye’de nadir bulunacak renklere sahip olan Salda Gölü düğün fotoğrafı için eşsiz fonlardan biridir. Turistik açıdan da görülmesi gereken bir tabiatı içinde barındıran Salda Gölü, çevresinde bulunan Lavanta Bahçeleriyle de düğün fotoğrafçılığında alternatif fonlar sunmaktadır.

5 sezondur Türkiye’nin Maldivleri diye adlandırdığımız Salda Gölü ve Lavanta Bahçelerinde düğün fotoğrafı çekimleri gerçekleştirmekteyiz.

Tabi buradaki en büyük avantajımız öncesinde bu yörede aktif olarak düğün fotoğrafı çekimi gerçekleştirmemizin verdiği bilgi ve birikim ile nerede, nasıl bir çekim yapacağımızı,hangi saatlerde ve neye ihtiyacımız olduğunu bilerek hareket etmekteyiz. Yörenin atmosferine uygun geliştirdiğimiz konseptler ile standardın dışına çıkarak, mutluluğunuzu yansıtan ve sizlere ömür boyu saklayacağınız anılar fotoğraflıyoruz.  Bölgeye hakim olmak bizi daha planlı olarak çekimler yapmamızı sağlamakta ve çiftlerimizle kurguladığımız kareleri zaman kaybetmeden hayata geçirmemize olanak sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 2 saatlik bir çekimden sonra eğer seçilen paket de var ise Salda Gölü’ne yakın mesafede olan Lavanta Bahçelerine geçmekteyiz.

Mutluluğunuzu fotoğraf karelerine aktarmak için en güzel fonlardan biri olan Salda Gölü ve Lavanta Bahçelerinde ki çekimlerimizi her yıl 1-15 Temmuz tarihlerinde mevsim koşullarının en iyi olduğu zamanlarda gerçekleştirmekteyiz. Çiftlerimizin konaklama, kuaför, izlenilecek güzergah ve diğer ihtiyaçlarıyla yakından ilgileniyor, çiftlerimize kolaylık sağlayacak en iyi önerileri sunuyoruz.